Відгрузка

Поставка:

Автоцистернами авто-норми, Цистернами залізницею з/д-норми, Танкери, баржі ріка-море на умовах FCA - DAP – СРТ - FOB - CIF

Нормативні документи:

Інструкція № 281
Інструкція № 271
Постанова Держпостачу № 40

Терміни відвантаження:

Відвантаження Товару здійснюється протягом від 5 до 45 робочих днів з моменту надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця в сумі 100% вартості Товару.
В інших випадках існує домовленість Сторін, щодо попередньої оплати, оплати в повному обсязі за товар, в процентному відношенні, і щодо терміну відвантаження товару (ІНДИВІДУАЛЬНО по кожній позиції товару).

Технологія вчинення угоди:

► Отримання від покупця заявки на покупку товару із зазначенням ціни та кількості;
► У відповідь на цю заявку продавець висилає додаткову угоду, в якій прописані всі умови угоди, ціна, вартість, кількість, а так само продавець виставляє покупцю рахунок на оплату;
► Покупець оплачує рахунок, підписує і висилає продавцеві додаткову угоду;
► Продавець отримує гроші, як правило через добу після відправлення грошей покупцем;
► Завод, на підставі заявки і маючи передоплату, замовляє вагони, погоджує відвантаження на експорт (на це йде, як правило, 3-5 днів). Таким чином, через 7-10 днів після відправлення покупцем грошей починається відвантаження товару.

Ціна, вартість та умови поставки Товару кожної наступної партії узгоджується Сторонами додатково та оформляється окремим Додатком до Контракту.