Рекомендації з розпізнання типових шахрайських схем

ТОВ "МГІ" (MGI.LLC) та Systems LLC попереджають вас про спроби використання його імені або імен його відділень, а також посадових осіб у шахрайських цілях.
 
Для запобігання можливого матеріального збитку та втрати персональних даних рекомендуємо вам звертати увагу на наступні ознаки того, що ви маєте справу з шахраями:
 
1. Параметри угоди значно відрізняються від ринкових: вам пропонують дуже великі обсяги нафтопродуктів (часом перевершують реальні виробничі можливості) за занадто вигідною ціною.
 
2. Від вас до офіційного підписання контракту вимагають перевести гроші нібито для оплати будь-яких послуг, наприклад, з оформлення різних документів (віз, запрошень, дозвільних документів), з легалізації або активації контракту в державних відомствах і міністерствах (увага: така процедура не передбачена законодавством), з оплати тарифів за транспортування, послуг з організації поїздки делегації вашої компанії нібито для зустрічі з метою підписання контракту (TableTalkMeeting - ТТМ) і т.п.
 
3. Для переказу грошей шахраї пропонують рахунок, відкритий на ім'я фізичної особи.
Слід мати на увазі, що ТОВ "МГІ" та Systems LLC не укладають прямих договорів на поставку нафтопродуктів на експорт. Для цієї мети існують дочірні компанії.
 
ТОВ "МГІ" та Systems LLC не несуть відповідальності за можливі ризики, пов'язані з використанням будь-яких відомостей від її імені сторонніми особами і таке інше.
 
У разі надходження на Вашу адресу комерційних пропозицій від компаній, назви інтернет-ресурсів яких співзвучні з найменуваннями доменних імен компаній ТОВ "МГІ" та Systems LLC, просимо інформувати нас через форму контактів сайту.